USŁUGI

  • Pranie wodne

W usłudze prania wodnego podstawowym środkiem piorącym jest woda. Aby procesbyła bardziej wydajny dbamy o: pożądane działanie mechaniczne, używamy delikatnych detergentów, odpowiedniej temperatury i czas każdego cyklu prania.

  • Pranie Lagoon

Usługa prania systemem Electrolux Lagoon to nowoczesna i ekologiczna alternatywa dla prania chemicznego. W procesie czyszczenia używane są tylko i wyłącznie biodegradowalne detergenty stworzone przez Electrolux we współpracy z Woolmark. W procesie Lagoon, głównym rozpuszczalnikiem jest woda, podczas gdy w pralniach chemicznych nadal używa się toksycznych rozpuszczalników np. Czterochloroetylenu. System Lagoon pozwala nam dostarczać klientom ubrania, które są czyste, świeże, miękkie i naturalnie pachnące, z wyrazistymi kolorami lub jaśniejszą bielą.

  • Prasowanie

Bubbly Laundry wyposażona jest w specjalne żelazka parowe oraz manekin prasujący renomowanej marki Electrolux, które ogrzewane są tylko i wyłącznie przepływającą pod określonym ciśnieniem para wodną. Wytwornice pary w naszych stołach do prasowania pracują pod wysokim ciśnieniem.To idealne warunki do prasowania rzeczy delikatnych. Doświadczony personel przygotuje Państwa odzież w sposób profesjonalny i w doskonałej kondycji.

  • Magiel

Oferujemy usługi maglowania wykonywane na miejscu. Nowoczesna, ponad 2-metrowa maglownica pozwala nam na szybkie , profesjonalne prasowanie mechaniczne w maksymalnie wysokiej temperaturze, bez zagnieceń. Magiel jest skuteczniejszy od ręcznego prasowania żelazkiem, które jest pracochłonne i żmudne. Maglowanie pościeli wydłuża jej żywotność, ułatwia jej przechowywanie oraz podnosi walory estetyczne.

  • Pranie Dywanów

Bubbly Laundry oferuje kompleksową usługę czyszczenia dywanów najskuteczniejszą metodą dogłębnego prania dywanów stosowaną na całym świecie. Wszystkie dywany na przechodzą przez >>OSIEM ETAPÓW<< w których zachodzą odpowiednie procesy i działania mające na celu całkowite wyczyszczenie dywanu lub wykładziny.

Podato insnieje mozliwosć skorzystania z takich usług jak: * Ręczne pranie delikatnych dywanów orientalnych, *Naprawa, obszywanie i przycinanie, *Impregnacja dywanów, *Eliminacja roztoczy, *Usuwanie zapachu, *Usuwanie sierści, włosów, *Ozonowanie

  • Czyszczenie odzieży skórzanej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, podjęliśmy współpracę z firmą specjalizującą się od ponad 30 lat w czyszczeniu i renowacji wszelkiego rodzaju skór. Oferujemy czyszczenie garbaską technologią, która zapewnia miekkość i delikatność wyczyszczonych kożuchów, futer, odzieży zamszowej i licowanej.

Cennik dostępny w siedzibie Bubbly Laundry.

  • Impregnacja

Ochrona odzieży przed działaniem czynników zewnętrznych. Przygotowuje ubrania na zmiany pogody (wilgoć, deszcz, śnieg). Wzmacnia właściwości wodoodporne odzieży, także tej typowo zimowej.

  • Krochmal

Bubbly Laundry oferuje krochmalenie obrusów, serwet, pościeli, a nawet koszul, które staną się przyjemne w dotyku, będą się ładniej układa

, a tkanina będzie dłużej wygląda

świeżo.